Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK)

Feladatok

  • Az összes elektromos és létesítményi gép és berendezés karbantartásának irányítása a gyárban.
  • Az állásidők és a termelési idők elemzése és a megfelelő intézkedések végrehajtása a beosztottakkal együtt.
  • A karbantartási tervek készítése, végrehajtása és irányítása.
  • A megelőző létesítmény karbantartási rendszer működtetése.
  • A tartalék alkatrész raktár és a nélkülözhetetlen alkatrészek beszerzésének ellenőrzése.
  • Az elektromos karbantartási folyamatok fejlesztése.
  • Ellenőrzi a külső elektromos munkálatokat végző cégek munkáját és tevékenységét a gyárban.
  • Megőrzi és kezeli a szükséges elektromos dokumentációkat és PLC programokat

Elvárások

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • 5+ év ipari, termelőcégnél szerzett tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes (stabil társalgási) nyelvtudás
  • PLC programozási ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - új gyárépületek
  • Rugalmas irodai munkabeosztás
  • Versenyképes bérezés + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK), Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00755@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
KARBANTARTÁS VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen) (Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (sajtolt lemezalkatrészek, komponensek) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület) (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)