Fejér megyei nemzetközi hátterű autóipari gyártóvállalathoz keresünk mérnök munkatársat iparosítási engineering területre az alábbi pozícióba:

PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei)

Feladatok

  • Berendezés-, gépsor-, gyártócella fejlesztési és megvalósítási projektek koordinálása
  • Új generációs gyártósori gépek, gyártócellák fejlesztésének, gyártásának, tesztelésének, beüzemelésének és telepítésének koordinálása
  • Termék-, gyártóberendezés, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása:
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Projektekhez szükséges ajánlatok elkészítése
  • Komplett projekttervek elkészítése – ütemterv, projektcsapat, költségvetés, mérföldkövek
  • A projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Process Flow, FMEA, ODS)
  • Mérnökökből, technikusokból álló projektcsapatok munkájának koordinációja, erőforrás tervezés, projekt követés
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi központ)
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok, berendezések optimalizáláésa, módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása

Elvárások

  • Mérnöki diploma, gépészmérnök, mechatronikus mérnök
  • Min. 3 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Hegesztési technológiák (MIG/MAG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) ismerete (előny)
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Projektmenedzsment szemlélet
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Stabil angol nyelvtudás

  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
BOM ELEMZŐ (2 év határozott idejű szerződés) (Kecskemét)
ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
PROGRAMOZÓ MÉRNÖK (PC programozás, C Sharp, PHP, Java) (Fejér megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)