Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, termékcsoportjában világszerte az elsők között van. Kiváló minőségű innovatív termékeivel nagyban hozzájárul, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak termékei felhasználásával. Világszerte 200 telephelyén folyó gyártást több fejlesztési és berendezés gyártási központ támogatja, biztosítva ezzel nemzetözi vevőkörének gyors, és magas színvonalú kiszolgálását. A növekvő fejlesztési és gyártási  feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert a csoport Fejér megyében működő gyártóvállalatához, az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete, gyártási, működési problémák megoldása
  • A gyártóberendezések paramétereinek elemzése, működés optimalizálási lehetőségek feltárása
  • Gyártási folyamat, berendezés működés optimalizálása, az ezzel kapcsolatosan a berendezések átépítésének kezdeményezése és megvalósítása
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

Elvárások

  • Mérnöki diploma (BSc, MSc), gépész / villamos v. mechatronikai szakirány
  • Legalább 5 éves, autóipari (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Proaktív, elemző és kezdeményező munkavégzés
  • Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológia, nemzetközi prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Innovatív nemzetközi csoport, fiatalos, lendületes csapat
  • Vonzó javadalmazási csomag: kiemelkedő alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
KARBANTARTÁS VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen) (Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (sajtolt lemezalkatrészek, komponensek) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület) (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)
VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK) (Kecskemét)

Összes állásajánlat megtekintése