Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízónk több mint két évtizede sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenysége főként a lakó- és középületek generálkivitelezésben történő építésére valamint felújítására terjed ki. Referenciái között megtalálhatók lakóépületek, iskolák, óvodák, egészségi- és szociális intézmények, továbbá műemlék épületek is. A szakmai elhivatottság következetes érvényesítésével elért magas műszaki színvonal biztosítja tartós és kiváló minőségű épületek építését. Az elért magas műszaki színvonal és a kiváló minőség megőrzése, továbbá a kivitelezés versenyképességének és gazdaságosságának biztosítása érdekében megbízónk szervezetfejlesztéssel kialakított új munkakörbe keresi tapasztalt és szakmailag elhivatott munkatársát az alábbi feladatkör sikeres ellátására:

ÉPÍTÉSI PROJEKT KOORDINÁCIÓS VZETŐ (generálkivitelezési projektek teljesítésének, költséghatékonyságának monitorozása, anyaggazdálkodás, alvállalkozók értékelése, kiválasztása)

Feladatok

  • Aktív részvétel a társaság által generál kivitelezésben megvalósított építési, felújítási projektek kontrolling folyamatainak kialakításában, működtetésében
  • Építőipari projektek pályázati és kivitelezési folyamatainak menedzselése
  • A területhez tartozó szabályzatok, folyamatok összeállítása és betartatása
  • Általános költség és projekt önköltség elemzések összeállítása
  • Pályázat előkészítő mérnök szakmai támogatása és irányítása ajánlatok kidolgozásában, az építési költségvetés elkészítésében
  • A becsült költségek kalkulációjának elkészítése
  • Kivitelezési projektekhez kapcsolódó anyagbeszerzési feladatok teljes körű koordinálása alapanyagok, kereskedelmi áruk és indirekt beszerzések vonatkozásában
  • A beszerzésekhez és beszállítókhoz kapcsolódó adatbázis létrehozása és karbantartása, a partnerek egyedi árainak rendszerben történő rögzítése
  • A beszerzési adatok elemzése, összehasonlító kimutatások, ártükrök készítése az Előkészítő mérnökkel és Projektvezetőkkel együttműködve
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, beszállítók monitorozása, értékelése, versenyeztetése, adatok gyűjtése a beszállítói körről
  • Alvállalkozók értékelése, az alvállalkozók teljesítményének monitorozása, alvállalkozói díjak elemzése a vezetői döntéshozatalhoz és kiválasztáshoz
  • Rendszeres kapcsolattartás a Vezetőséggel és a Projektvezetőkkel a szükséges feltételek biztosítása céljából a projekt ütemterv szerinti megvalósítása és a költségek optimalizálása érdekében
  • Projekt költségek elemzése, terv-tény összehasonlítás, eltérések elemzése, javaslatok kidolgozása
  • Alapanyag raktár vezetőjével folyamatos kapcsolattartás
  • Anyaggazdálkodás, elfekvő, lassan mozgó készletek hasznosításának koordinálása.
  • A Műszaki vezető és a Vezetőség által delegált feladatok ellátása
  • A Vezetőség tájékoztatása a projektek teljesítési helyzetéről, beszerzési, alvállalkozói és a teljes projekt költségek alakulásáról

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan építőmérnök, vagy építészmérnök)
  • Erős számítógépes MS Office és kiváló Excel ismeret
  • 10 éves tapasztalat a magasépítésben, generálkivitelezésben
  • Szakmai jártasság generál kivitelezésre vonatkozó ajánlatok kidolgozásában, beszerzési ajánlatkérések kidolgozásában, szerződéses feltételek értékelésében
  • Tapasztalat közbeszerzési projektek megvalósításában
  • Projekt menedzsment és tulajdonosi szemlélet
  • Analitikus képességek, jártasság általános költség és projekt önköltség elemzésben
  • Önálló, hatékony feladatmegoldás és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Gazdasági másoddiploma
  • Érvényes építész felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Több éves tapasztalat projektvezetésben

Amit megbízónk nyújt

  • Felsővezetői szintű, versenyképes juttatási csomag
  • Nagy múltra visszatekintő, stabil és fejlődő vállalat
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉPÍTÉSI PROJEKT KOORDINÁCIÓS VZETŐ (generálkivitelezési projektek teljesítésének, költséghatékonyságának monitorozása, anyaggazdálkodás, alvállalkozók értékelése, kiválasztása), Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI TEAM VEZETŐ (R&D) (Veszprém megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Új fröccsöntési technológia bevezetése) (Veszprém megye)
PROJEKT KOORDINÁTOR (NPI, Gyártósor telepítés, Angol nyelvhasználat) (Ajka környéke)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)

Összes állásajánlat megtekintése