Megbízónk 7 évtizede foglalkozik kertészeti eszközök és anyagok fejlesztésével és gyártásával a professzionális kertészetek és hobbi kertek számára. Közel ezer munkavállalóval, 20 nemzetközi telephelyen folyó fejlesztés és gyártás biztosítja vezető pozícióját Európában prémium márkatermékei vonatkozásában. A magyarországi kertészeti piac növekvő igényeit a jövőben saját szervezeten keresztül történő értékesítés keretében kívánja magas színvonalon kielégíteni. A fenti célkitűzés sikeres megvalósításához tapasztalt vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER – KEY ACCOUNT MANAGER – KÖZPONTI RÉGIÓ (profi- és hobbi kertészet, angol nyelvtudás)

Feladatok

  • A magyarországi központi régió piaci stratégiájának irányítása és fejlesztése. A meglévő ügyfélhálózat támogatása és bővítése, valamint új partnerek felkutatása és megszerzése a barkács- és hobbi kiskereskedelmi szektorban.
  • Új piaci lehetőségek feltérképezése, kapcsolatok kiépítése, felelősség a piaci növekedésért és az ügyfélszerzésért.
  • A gazdasági és fenntartható fejlődés felismerése, megteremtése
  • A globális marketing- és értékesítési stratégia helyi viszonyokhoz való igazítása és végrehajtása.
  • Szoros együttműködés a központi telephely munkatársaival a go-to-market stratégiák terén
  • A szezonális értékesítési adatok, a piaci trendek és a termékek elemzése a termékkínálat rövid és hosszú távú optimalizálása érdekében
  • Ügyféltámogatás és a piaci trendek nyomon követése. A meglévő ügyfélhálózat támogatása és bővítése, valamint új partnerek felkutatása és megszerzése a barkács- és hobbi kiskereskedelmi szektorban.
  • A termékek belistázása és a megfelelő minősítés biztosítása
  • Megrendelések létrehozása és feldolgozása, a kijelölt kiskereskedők folyamatos nyomon követése és az értékesítés elemzése
  • Új termékek bemutatása az üzleti partnereknek és a vevőknek
  • Az ügyfelek képzése a termékeinkkel és szolgáltatásainkkal kapcsolatban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség agrár/gazdasági mérnök/értékesítés területen
  • Több mint 3 év értékesítési tapasztalat, ideális esetben a barkács- vagy élelmiszer-kiskereskedelmi ágazatban.
  • Előnyt jelent a kertészeti/barkács ágazatban való jártasság és a piac ismeret.
  • MS Office és az Outlook magabiztos kezelése.
  • Fejlett és kifinomult kommunikáció készség, kezdeményezőkészség.
  • Nyelvismeret: magyar és angol nyelvtudás folyékonyan, írásban és szóban; német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapbér, bónusz, vállalati gépjármű
  • Nagy múltra visszatekintő, stabil és fejlődő nemzetközi vállalat
  • Folyamatosan megújuló termékpaletta
  • Korszerű technológiai környezet
  • Magas minőségügyi sztenderdek
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőségek, dolgozói elkötelezettség és motiváció szem előtt tartása

A munkavégzés helye

Budapest és környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER – KEY ACCOUNT MANAGER – KÖZPONTI RÉGIÓ (profi- és hobbi kertészet, angol nyelvtudás), Budapest és környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
COMMERCIAL DIRECTOR (Épületbiztonsági rendszerek) (Budapest)
COUNTRY MANAGER (profi- és hobbi kertészet, angol és román nyelvtudás) (Budapest)