Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vevővel történő napi szintű kapcsolattartás a meglévő és új termékeknél
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A gyártással történő kapcsolattartás
  • A problémák kezelése, elemzése és megoldása
  • Vevői auditokon történő részvétel
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Társosztályokkal, partnerekkel történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, elektronikai előny
  • Több év minőségügy területén, autóiparban szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok és technikák ismerete (IATF, CP, FMEA, SPC, PDCA, 8D, 5WHY, stb.)
  • MS Office, ERP rendszerismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelvek ismerete: német, francia

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00478@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke) (Pápa környéke)
PPAP KOORDINÁTOR (Pápa környéke)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)