Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban. Veszprém megyei dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / GYÁRTÁSTERVEZŐ

Feladatok

  • Vevői előrejelzések és megrendelések integrálása a belső vállalatirányító rendszerbe
  • Vevői lehívások, rendelések összevetése az előrejelzéssel
  • Gyártási területeket átfogó tervezés az erőforrások (gépkapacitás, alkatrész, munkaerő, stb.) optimális felhasználásának figyelembe vételével
  • A teljes ellátási lánc (beszerzés, gyártás, kiszállítás) nyomon követése a Vevői igények maradéktalan teljesítése érdekében
  • Biztonsági készletek meglétének ellenőrzése, szükség esetén riasztás kiadása a beavatkozásra.
  • Akcióterv készítése az átfutási időre, kiszállításra, szükség esetén beavatkozás
  • Kiszállítási dokumentumok elkészítése (pl.: vámpapírok, export dokumentumok , stb.)
  • Vevői igények, igény módosítások vállalaton belüli átláthatóságának biztosítása
  • Váratlan eseményekre akcióterv készítése
  • Rendszeres kapcsolattartás a Vevői képviselővel, precíz, megbízható információ biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki, logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • Logisztikai területen, autóiparban szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Excel haladó szintű ismerete a gyakorlatban
  • Precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • SAP ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen, biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások(Cafeteria, havi prémium) + bejárási támogatás, saját személygépkocsira is + 13.havi fizetés
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / GYÁRTÁSTERVEZŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00386@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI MUNKATÁRS (FOLYAMATOK TERVEZÉSE, NYILVÁNTARTÁSA, ADMINISZTRÁCIÓ) (Kecskemét környéke)
LOGISZTIKUS (Vevői kapcsolattartás, Gyártástervezés) (Pápa környéke)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)