Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • A gyártósori teszt berendezések kvalifikálása, validálása, installálása
  • A teszt és a mérő berendezéssel kapcsolatos dokumentáció kezelése
  • Döntéshozatal a mérési módszerről, a mérési program előkészítéséről, R&R analízis
  • A mérési adatok elemzése, jelentés készítése, együttműködés az R&D-vel
  • A terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
  • Szakvélemény készítése az elektronikai termékek meghibásodása esetén
  • A későbbiek folyamán teszt technikusok tréningje

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Kommunikáció-képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
EQUIPMENT INSTALLATION PROJECT ENGINEER (Product and System Engineering) (Veszprém)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NPI PROJECT LEADER (Automotive OEM Parts & Components Supplier) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
GYÁRTÓSOR PROJEKTMÉRNÖK (Product Engineering, Equipment Installation, Machine Testing) (Veszprém környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
KAIZEN FELELŐS TECHNIKUS (Élelmiszeripar, folyamatfejlesztés, 1 műszak) (Kecskemét környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)