Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK

Feladatok

  • A gyártósori teszt berendezések kvalifikálása, validálása, installálása
  • A teszt és a mérő berendezéssel kapcsolatos dokumentáció kezelése
  • Döntéshozatal a mérési módszerről, a mérési program előkészítéséről, R&R analízis
  • A mérési adatok elemzése, jelentés készítése, együttműködés az R&D-vel
  • A terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
  • Szakvélemény készítése az elektronikai termékek meghibásodása esetén
  • A későbbiek folyamán teszt technikusok tréningje

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Kommunikáció-képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)