Megbízónk több évtizedes múlttal rendelkező, sikeresen működő magyar tulajdonú vállalat, amely elsősorban autóipari beszállító vállatok számára gyárt egyedi és kisszériás alkatrészeket, gépeket, komplett berendezéseket. A termelési feladatok sikeres teljesítéséhez keresnek szakembert az alábbi pozícióba:

TERVEZŐMÉRNÖK (Egyedi gyártás)

Feladatok

  • Creo/ProE tervezőprogram segítségével egyedi és kisszériás alkatrészek, berendezések tervezése
  • Rajzdokumentációk készítése és karbantartása
  • Gyártási, szerelési folyamat támogatása

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség (elsősorban gépész, tervezőmérnök, gyártástechnológia vagy termelési terület)
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat gépészeti tervezésben
  • Ideálisan Creo/ProE tervezőprogram használatában való jártasság, vagy más 3D-s tervezőprogram alapos ismerete (Inventor, Solidworks, Catia,stb.)
  • Gyakorlatias, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Creo/ProE ismerete
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapbér
  • Bejárási támogatás
  • Komplex, változatos feladatok, szakmai kihívás és fejlődés
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör

A munkavégzés helye

Gödöllő

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERVEZŐMÉRNÖK (Egyedi gyártás), Gödöllő

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTERVEZŐ (Fejér megye)
GYÁRTÁSTERVEZŐ (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Közép-Dunántúl)
LAUNCH MÉRNÖK (Fejér megye)
LEAN KOORDINÁTOR - ÉLELMISZERIPARI FOLYAMATFEJLESZTÉS (Győr-Komárom térsége)