Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízó partnerünk jelentős múlttal rendelkező globális gyártóvállalat magyarországi gyára, amely termékcsoportjában vezető márkájú fémtermékek tömeggyártásával foglalkozik. A gyár bővülő szervezetébe keresünk tapasztalt, gyakorlati szemléletmóddal rendelkező, elhivatott beszerzési szakembert az alábbi munkakörbe:

STRATÉGIAI BESZERZŐ (Stratégiai/operatív beszerzés, alapanyagok és indirekt anyagok)

Feladatok

  • Az éves és rövid távú alapanyag, alkatrész, segéd- és indirekt anyag szükséglet meghatározása az értékesítési, termelési előirányzatok , készletek és megrendelések figyelembe vételével
  • Stratégiai Beszerzés (tendereztetések, ártárgyalások, szerződések előkészítése)
  • Alapanyagok, alkatrészek, segédanyagok, szolgáltatások megrendelése a beszállítóktól
  • Beszállítók értékelése, szállítási pontosság és minőség oldaláról, kritikus beszállítók kiemelt figyelése
  • A beszerzési szerződések teljesítésének ütemezése a gyártási programmal összhangban, a beérkeztetés követése
  • Az alapanyagok, alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása a szerződéses feltételek szerint
  • A készletek figyelése és optimalizálása, kritikus ellátási helyzetek kiküszöbölése
  • Szoros, naprakész együttműködés a gyártással, intézkedések kezdeményezése anyaghiány vagy beszerzett anyagok minőségi problémái esetén
  • Termelést akadályozó anyagellátási problémák elhárítása
  • Rendszeres jelentések, értékelések a gyári menedzsment és a regionális szakmai vezetés számára
  • Beszerzéshez tapadó csomagolási, göngyöleg, szállítási stb. költségek folyamatos figyelése, megtakarítási lehetőségek feltárása
  • Szoros együttműködésa a társosztályokkal ( logisztika, gyártás, sales, pénzügy)

Elvárások

  • Főiskolai, egyetemi diploma gazdasági vagy logisztikai szakirány
  • Aktív angol nyelvi készségek, tárgyalóképes nyelvtudás
  • Legalább 3 év (3-8év) gyártóvállalati környezetben szerzett beszerzési/ellátási lánc tapasztalat
  • Jártasság beszállítók értékelésében, kiválasztásában, versenytárgyalás szervezésében
  • Stratégiai beszerzésben - tendereztetésben, ártárgyalásban, szerződéses feltételek tárgyalásában való jártasság
  • Stabil Excel és ERP rendszer alkalmazási jártasság
  • Jó elemzőkészség, megbízható munkavégzés
  • Dinamikus, proaktív, rugalmas személyiség, erős cselekvőkészséggel és határozottsággal
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készségekkel rendelkezik
  • Csapatjátékos személyiség, hatáskörében önálló döntéshozatali készséggel

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, bónusz, cafeteria, utazási támogatás, hibrid munkarend
  • Nemzetközi környezet, barátias, támogató cégkultúra
  • Erős piaci pozíció, működési és szervezeti stabilitás

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ (Stratégiai/operatív beszerzés, alapanyagok és indirekt anyagok), Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00759@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat) (Kecskemét környéke)

Összes állásajánlat megtekintése