Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • NPI - új termék bevezetési projektek támogatása
  • Projekt ütemterv és budget nyomon követése
  • Gyártóberendezések specifikálása, automatizálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, gépgyártó cégekkel
  • Lay-out kialakítás, gyártóberendezések üzembe helyezése
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Társosztályokkal, projektben közreműködő hazai és külföldi kollégákkal kapcsolattartás
  • Prezentáció, riportok készítése a menedzsment felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész, villamosmérnök, mechatronikai) végzettség
  • Nemzetközi gyártó környezetben mérnöki/termelői (elektronikai) területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari sztenderdek ismerete (APQP, FMEA, CP)
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Robot, PLC ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező, motiváló és koordináló készség
  • Strukturált, proaktív attitűd
  • Projektvezetésben szerzett jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárás támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTMÉRNÖK, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00567@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
KÖLTSÉGELEMZŐ MÉRNÖK (Cost Engineer) - Öntött, kovácsolt alapanyagból gyártott fémalkatrészek (Budapest)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NPI PROJECT LEADER (Automotive OEM Parts & Components Supplier) (Székesfehérvár környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
NPI PROJEKTMÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
PROJEKTVEZETŐ (Termékfejlesztés) (Veszprém megye)
QUALITY – VEVŐTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XI. kerület)
TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (CAD mérnök) (Veszprém megye)