Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ (Siemens S7, ABB Robotok)

Feladatok

  • A műszaki csapatban PLC programozások, programmódosítások, hibakeresések, fejlesztések elvégzése
  • Ipari robotok programozása, programok karbantartása
  • Gyártósorok működésének biztosítása
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése, részvétel a gépátépítésekben
  • Kamerarendszerek, kódolvasók telepítése
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése
  • Szoros együttműködés a karbantartással

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pneumatikai, elektronikai ismeretek
  • Autóipari tapasztalat
  • Szervohajtások, frekvenciaváltók ismerete

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria, jelenléti bónusz
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC PROGRAMOZÓ (Siemens S7, ABB Robotok), Pápa környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00673@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar, Gépész, Angol nyelvhasználat) (Pápa környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Préselési / Hegesztési terület) (Fejér megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK - CFI és lézeres hegesztés (Veszprém megye)
HEGESZTŐMÉRNÖK – Autóipari egyedi gyártóberendezések (Fejér megye)
HEGESZTŐMÉRNÖK – MIG/MAG, laser- és ponthegesztés (Fejér megye)