A
pénzügyi és biztosítási  termékek európai kereskedelmében meghatározó szerepet betöltő nemzetközi részvénytársaság megbízásából keresünk munkatársat Kelet-Közép Magyarország (Pest megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye) térségében az alábbi pozícióba:

NYUGDÍJ-MEGTAKARÍTÁSI TANÁCSADÓ (Mentor program, KATA-s egyéni vállalkozói jogviszony)

Feladatok

  • Megtakarítási és nyugdíj termékekre vonatkozó tanácsadás
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolatok ápolása
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása
  • Tanácsadás munkáltatók és munkavállalói kapcsolattartóknak
  • A szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz ellátása
  • Értékesítési és üzletkötési folyamatok koordinálása
  • Területi vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Számlaképesség
  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség és hatósági képzés vállalása
  • 1 hónapos képzési és mentorálási program sikeres elvégzése
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • Eredményorientált személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Meglévő ügyfélkör biztosítása
  • Széleskörű betanítási mentor program
  • Fix, piaci átlagot meghaladó alapjuttatás (havi 100.000 - 250.000 Ft teljesítménytől függően)
  • Attraktív, kiemelt jutalékrendszer
  • Vállalati tablet
  • Kedvezményes telefonflotta
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Perspektivikus karrier-lehetőségek

Kelet-Közép Magyarország (Pest megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NYUGDÍJ-MEGTAKARÍTÁSI TANÁCSADÓ (Mentor program, KATA-s egyéni vállalkozói jogviszony), Kelet-Közép Magyarország (Pest megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Bács-Kiskun megye)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: attila.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-615-3517
További ajánlataink
FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (Angol nyelvtudás, SAP) (Budapest)