Megbízónk öt kontinensen ismert multinacionális vállalat, amely immár 50 éve a szabadidő ágazat részére
fejleszt és gyárt az aktív és egészséges életmódot, egészségmegőrzést szolgáló fitneszgépeket. Küldetése,
hogy elősegítse az egészségesebb életforma megvalósítását a legjobb termékek, szolgáltatások és
élmények létrehozásával. A magyarországi gyár két évtizedes működése során közel 1 millió berendezést
gyártott, termékeit 120 országban értékesíti. A termék-design folyamatos megújítása mellett, innovatív
megoldásokkal szisztematikusan fejleszteti termékei funkcionalitását és minőségét. A vevői igénytől a
sorozatgyártásig terjedő új termékbevezetési és gyártáselőkészítési folyamatok koordinálására és az NPI
mérnöki feladatok ellátására elhivatott munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

NPI PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • Termékbevezetési (APQP/PDP) folyamatok támogatása és koordinálása a termék jóváhagyást követő
  • prototípus gyártástól a sorozatgyártásig
  • Idő és akciótervek kidolgozása
  • APQP termék minőségtervezési folyamat támogatása és koordinálása
  • Projektmegbeszélések kezdeményezése, határidők és a projekt célok megvalósításának követése
  • A prototípus design kidolgozása, értékelése a technológiák és szükséges gyártási folyamatok szerint
  • Az NPI termékdokumentáció elkészítése, műszaki rajzok szabványok szerinti átdolgozása, darabjegyzékek
  • Az új és meglévő gyártási folyamatok validálása, FMEA alkalmazása
  • Mintagyártás lefolytatása, a termék megfelelőség és hibák értékelése céljából
  • Akciótervek kidolgozása és megvalósítása a termékfejlesztési és gyártási határidők teljesítése érdekében
  • Minőség- és folyamatjavító akciók kezdeményezése és támogatása a teljes NPI folyamatban
  • Az anyavállalat fejlesztésével és a társosztályokkal (mérnökség, QA, termelés, logisztika) történő
  • együttműködés
  • Riportok készítése a management felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépészmérnök vagy járműipari mérnök
  • Autóipari, gépipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat: folyamatmérnök/NPI vagy Q-mérnök
  • Az alábbi technológiákban szerzett tapasztalat előny: lézervágás, hajlítás, hegesztés, festés, szerelde
  • Termékbevezetésben (APQP, PDP –PPAP, FMEA, CP) szerzett tapasztalat, LEAN ismeret előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT rendszerek (MS Office, Project, Excel, ERP) alapos ismerete
  • 3D tervező programok ismerete követelmény, használata, előny: Solidworks, CATIA, Creo
  • Projekt menedzsment szemlélet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, döntéshozatali képesség, kiváló koordinációs készség
  • Jó együttműködő készség, gyakorlat a csapatmunkában

  • Stabil piaci hátterű vállalat, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, nemzetközi környezet
  • Korszerű technológia, LEAN elvek mentén kialakított gyártási környezet
  • Vonzó jövedelem és juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, éves bónusz, bejárási, albérleti támogatás)
  • Kompetencia fejlesztő tréningek

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NPI PROJEKTMÉRNÖK, Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00517@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
KÖLTSÉGELEMZŐ MÉRNÖK (Cost Engineer) - Öntött, kovácsolt alapanyagból gyártott fémalkatrészek (Budapest)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NPI PROJECT LEADER (Automotive OEM Parts & Components Supplier) (Székesfehérvár környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
PROJEKTMÉRNÖK (Veszprém megye)
PROJEKTVEZETŐ (Termékfejlesztés) (Veszprém megye)
QUALITY – VEVŐTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XI. kerület)
TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (CAD mérnök) (Veszprém megye)