Megbízó partnerünk nagy tradíciókkal rendelkező, piacvezető globális vállalat-csoport, amely a mobil életforma komfortosságát és utazási kényelmet biztosító technikai megoldások fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Saját fejlesztésű, innovatív termékei szabadidős létesítményekbe, lakókocsikba, vízi járművekbe, haszonjárművek vezetőfülkéibe kerülnek beépítésre az alábbi funkcionális rendeltetéssel: hűtés, fűtés, szellőzés, árnyékolás, klimatizálás, világítás. A növekvő piaci igények kielégítése mellett kiemelt cél a termékek elismerten magas minőségének és megbízhatóságának megőrzése és fejlesztése, melyhez kapcsolódóan dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer)

Feladatok

  • Gyártási minőségbiztosítás: A vállalat minőségbiztosítási folyamatainak koordinálása és folyamatos felügyelete, a minőségbiztosítási rendszer fejlesztése
  • Projekt minőségbiztosítás: Minőség releváns projektek (minőségtervezés, minőségfejlesztés) indítása, koordinálása és utánkövetése. Reklamáció kezelés, auditokon való részvétel. Minőségügyi mutatók, mérőszámok figyelemmel kisérése, javító-és megelőző intézkedések indítása. Javító intézkedések bevezetése. Minőségirányítási dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Minőség releváns projektekben való részvétel (koncepciók kidolgozása, kapcsolatfelvétel a külső partnerekkel, kapcsolódó IT fejlesztések támogatása, szoftver fejlesztések koordinálása)
  • Elsőminta készítés kooordinálása. PPAP dokumentáció készítése és mérések, laborvizsgálatok koordinálása. Mérnöki változtatási igény bevezetésének minőségreleváns felügyelete. Termék auditok VDA 6.5 szerint
  • Elsőminta vizsgálatok kooordinálása. Vevői elsőminták előkésztése és lebonyolítása.Laborvizsgálati jegyzőkönyvek kérése.
  • A termékfejlesztés és a termék gyártás engedélyeztetése során (pl. FMEA és kockázatkezelési eljárások) önállóan hoz olyan döntéseket, amelyek termékbiztonsági szempontból szükségesek
  • Termékpontozási rendszer fejlesztése, kialakítása. Eredmények prezentálása, intézkedések nyomon követése.
  • Gyártási selejtek, nem megfelelőségek nyomon követése, javító intézkedések koordinálása. Belső és külső (vevői és beszállítói) reklamációk kezelése. Reklamáció esetén a tervezett javító intézkedéseket és azok végrehajtását és hatékonyságát ellenőrzi és írásban dokumentálja.
  • Minőségirányítási dokumentációk fejlesztése, naprakészen tartása. Ellenőrzési utasítások készítése.
  • Oktatási tervjavaslat készítése. Oktatások végrehajtása. CP és FMEA frissítése
  • Minőség releváns költségek monitorizálása, minőségügyi statisztikák összeállítása (Selejt hibatípusok, Quality KPI)
  • Nem megfelelő termék visszatartása, zárolása, szegregálása azzal a céllal, hogy a nem megfelelő termék ne kerüljön ki a vevőhöz és a nem megfelelő termék beazonosítása és visszatartásra megtörténjen. Indokolt esetben kiszállítás és gyártás leállítása
  • Önállóan végrehajtja és kezdeményezi a folyamatok, komponensek, termékek és az aktuális gyártás ismétlődő ellenőrzését és eltérés esetén azonnali javító intézkedéseket vezet be

Elvárások

  • Mérnöki diploma releváns szakirányon, ideálisan minőségbiztosítási másoddiplomával
  • Angol nyelvtudás
  • IATF 16949, minőségfejlesztési technikák (5W, 8D, 5S) ismerete és alkalmazása
  • Ideálisan legalább 5 év, autóipar, gépipar, készülékgyártás minőségbiztosítása területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés, önálló, proaktív attitűd, jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, attraktív bónusz-rendszer
  • Vállalkozó szellemet és eredményorientáltságot preferáló cégkultúra
  • Vonzó, dinamikus, nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Jászberény

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer), Jászberény

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00500@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke) (Pápa környéke)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Functional Safety) (Budapest)
MINŐSÉGÜGYI TERMÉKMÉRNÖK – BŐRFELDOLGOZÁSI ISMERETEK (Kecskemét)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)