Megbízónk, multinacionális autóipari gyártóvállalat megbízásából keresünk  tapasztalt és elhivatott szakembert az alábbi szervezetfejlesztés keretében létrehozott pozícióba:

MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Manufacturing and industrial engineering)

Feladatok

  • A gyártómérnökségi csapat vezetése, támogatása és fejlesztése
  • Új termékek gyártási folyamatának kidolgozása, gyártási folyamatábra és az összeszerelési műveletterv elkészítése
  • Folyamatspecifikációk és ajánlások az ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
  • Új termékek gyártási megvalósíthatósági elemzése (DFA/DFM) és PFMEA
  • Gyártósor layout megtervezése új termékek gyártásba vétele céljából
  • Gyártóberendezések specifikálása, ajánlások kidolgozása a berendezések beszerzésére
  • Gyártósorok telepítési tervének kidolgozása meglévő vagy új termelési területen/üzemben
  • Gyártósor telepítések, gépátalakítások irányítása, időtervek betartása
  • Aktív részvétel a gép/berendezés beszállító kiválasztási folyamatban, beszállítói tervegyeztetések, és tervek jóváhagyása
  • A gyártási területhez, gyártósorokhoz, cellákhoz, gépekhez kapcsolódó fejlesztési, hatékonyságnövelő projektek tervezése és megvalósítása
  • A szükséges gyártási kapacitások rendelkezésre állásának biztosítása és fejlesztése mérnökségi oldalról
  • Alternatív termék kialakítások és gyártási folyamatok költségelemzése
  • TPM alkalmazásának ösztönzése új projektekben
  • Elősegíti és figyelemmel kiséri a legjobb gyártási gyakorlatok és szabványok alkalmazását az üzemben
  • Együttműködik a Kiválósági központtal a korszerű gyártási módszerek és folyamatok továbbfejlesztése céljából

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, MSc vagy BSc diploma gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök stb. szakirányok
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év multinacionális gyártóvállalatnál gyártómérnökségi vagy ipari mérnökségi területen szerzett szakmai tapasztalat, autóipari tapasztalat preferált
  • Projektek megtervezésében, koordinálásában és megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Jártasság költségek tervezésében és ellenőrzésében

  • Fejlődő vállalat, korszerű gyártási környezet, élenjáró gyártási rendszer (JIT, TPM stb.)
  • Versenyképes fizetés
  • Vezetői teljesítmény bónusz
  • Cégautó és egyéb juttatások

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Manufacturing and industrial engineering), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00576@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Veszprém környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Új autóipari termékvonal) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (Bács-Kiskun megye)