Megbízónk Veszprém megyei, neves gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LEAN MANAGER

Feladatok

  • A vállalati LEAN projektek kezdeményezése és vezetése a szervezet teljes spektrumára vonatkozóan a CI program hátterén
  • A LEAN mérnök csapat irányítása
  • A LEAN gondolkodásmód elterjesztése a vállalati kultúrában
  • Folyamatok sztenderdizálása a nemzetközi követelményekkel összhangban
  • Változásmenedzsment
  • Tréningek, a LEAN eszközök megismertetése a kollégákkal
  • Folyamatfejlesztő workshop-ok koordinálása (KAIZEN events)
  • Folyamatfejlesztő projektek vezetése, monitorozása, késleltető tényezők beazonosítása és feloldása
  • Folyamatoptimalizálás és automatizálás, hatékonyságnövelés és TPM bevezetés támogatása
  • Logisztikai folyamatok támogatása, beszállítók integrálása a vállalati sztenderdekbe
  • A terület költségvetésének tervezése és kontrollálása
  • Riportok, prezentációk, ütemtervek készítése a társosztályok és a management felé
  • Társosztályokkal, vezetőkkel, nemzetközi kollégákkal történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év elméleti és gyakorlati tapasztalat a LEAN alkalmazásában
  • Nemzetközi hátterű gyártóvállalatnál termelésben, mérnökségi feladatokban szerzett tapasztalat
  • Industry 4.0 gyakorlati ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Haladó szintű informatikai ismeretek (MS Office, Project)
  • Vezetői rátermettség, projektvezetői szemlélet
  • Jó kommunikációs és koordináló készség
  • Határozott fellépés, csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvismeret

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, év végi bónusz, bejárás támogatása
  • Szakmai és vezetői kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MANAGER, Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00511@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
SZERSZÁMMÉRNÖK (Műanyag fröccsöntő szerszámok) (Veszprém megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL) (Bács-Kiskun megye)
NPI MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
PROJEKTVEZETŐ (Veszprém megye)
TERMÉKFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
TERMÉKMÉRNÖK (APQP, NPI) (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
TERVEZŐMÉRNÖK (Célgépgyártás, autóipar) (Fejér megye)
TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL (Budapest)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)