Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

CO HEGESZTŐ (MIG hegesztés - berendezés gyártás)

Feladatok

  • Különböző acél szerkezeti anyagok és lemezek minőségi CO hegesztési munkáinak elvégzése
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
  • Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása
  • A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, kijavítása
  • Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése, szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás
  • Alap karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Tapasztalat műszaki rajzolvasásban
  • Hegesztési tapasztalat, hegesztői minősítés előny
  • Berendezés gyártási, lakatosipari területen szerzett jártasság
  • Darukezelői jogosítvány előny
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CO HEGESZTŐ (MIG hegesztés - berendezés gyártás), Biatorbágy, M1 főút mentén

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK) (Fejér megye)
CNC OPERÁTOR (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (SMT terület) (Veszprém megye)
ÉPÜLETGÉPÉSZ MŰVEZETŐ (SZERVIZELÉS, ÜZEMELTETÉS, KARBANTARTÁS) (Budapest térsége)