Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA - 1 év határozott időre!

Feladatok

  • A vállalat HR folyamatainak koordinálása: toborzás és kiválasztás, tréningek, szervezetfejlesztés és dolgozói értékelési folyamatok működtetése mentén
  • Szakmai tanácsadói támogatás nyújtása az adott szervezetek vezetői felé az emberi erőforrást érintő stratégiai és operatív témákban
  • A dolgozók megfelelő módon és időben történő tájékoztatása a HR folyamatokról, változásokról, eseményekről
  • A dokumentációs folyamatok lekövetése és felügyelete a vállalati irányelveknek megfelelően
  • A szervezeti változások támogatása, lekövetése
  • Elemzések, riportok készítése a menedzsment számára
  • Részvétel a vállalat HR rendszereinek fejlesztési projektjeiben
  • A vállalat társosztályaival, helyi és az anyavállalat külföldi vezetőivel történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR, gazdasági)
  • 5 év gyártó környezetben szerzett releváns (HR Specialista, Generalitsa) szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Munkajogi ismeretek
  • HR rendszerek ismerete, fejlesztési folyamatokban szerzett gyakorlat
  • MS Office, ERP rendszerek haladó szintű ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kimagasló kezdeményező- és érdekérvényesítő készség
  • Projekt szemlélet és attitűd
  • Tanácsadói, konzulensi szemléletmód

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás, albérlet támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikus szervezeti kultúra

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA - 1 év határozott időre!, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00460@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
EHS MÉRNÖK-KOORDINÁTOR (Komárom-Esztergom megye)
EHS VEZETŐ (Kiskőrös környéke)
SENIOR EHS ENGINEER (Bács-Kiskun megye)
MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR (Kecskemét)