Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban. Globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni.  Fejér megyei dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar)

Feladatok

  • A felelősségi köréhez tartozó termelő berendezések felügyelete
  • Hatékonyságnövelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása
  • Termékváltozások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Gyártósorhoz tartozó dokumentumok napra készen tartása (Munkautasítás Flow Chart, FMEA)
  • Aktív részvétel a vevői reklamációk kezelésében és hibaelemzésben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-3 éves, műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Proaktív munkavégzés, határozott fellépés
  • Erős hegesztési ismeretek
  • Robotprogramozási ismeretek

  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar, angol nyelvtudás) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Bács-Kiskun megye)