Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HARDVERFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok

  • Kapcsolattartás elektronikai beszállítókkal
  • Beszállító szakmai ellenőrzése
  • Beszállítói kiválasztás folyamatában részt vétel
  • Elektronikai termékek review feladatainak koordinálása
  • Beágyazott rendszerek hardver fejlesztése a V modell szerint;
  • Dokumentáció készítése tervezéstől, tesztelésig.
  • EMC mérések végrehajtása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Projektszemlélet
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HARDVERFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
APPLIKÁCIÓS SZOFTVERMÉRNÖK (C programozási nyelvek, angol nyelvtudás) (Budapest)
HARDVERFEJLESZTŐ VILLAMOSMÉRNÖK (Angol vagy német nyelvtudás) (Budapest)
IT MÉRNÖK ( .NET, infrastruktúra üzemeltetés) (Fejér megye)
MES MÉRNÖK (Veszprém megye)
SZOFTVERFEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ (SW projektvezetés, angol) (Veszprém megye)
SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, C++, BEÁGYAZOTT RENDSZER, JÁRMŰIPAR) (Budapest (Dél-Pest))
TESZTSZOFTVER PROGRAMOZÓ (LabVIEW tapasztalat, angol vagy német nyelvtudás) (Budapest)