Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok

  • Adott gyártási terület minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Gyártás során felmerült minőségügyi problémák kezelése, elemzése, nem megfelelőségekre hozott akciók koordinálása
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye, Mór környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye, Mór környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00729@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS (Fejér megye, Mór környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártásközi minőségbiztosítás, angol vagy német nyelvtudás) (Pápa környéke)
QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐ (Budapest XI. kerület)