Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke)

Feladatok

  • A gyár automata és félautomata szereldei folyamatainak minőségügyi támogatása
  • A termék és a gyártási folyamat kapcsán felmerülő hibákra javító akciók kezdeményezése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, 8D riport készítése
  • Dokumentációk, ellenőrzési utasítások készítése
  • Minőségügyi mutatók nyomon követése, riportok készítése
  • Belső és külső auditokon történő részvétel
  • Társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány IATF és minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP - CP, FMEA, MSA, SPC, 8D, 5 Why, Ishikawa)
  • Megbízható munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke), Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00479@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
PPAP KOORDINÁTOR (Pápa környéke)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)