Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Junior és több éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • A gyártásban a munkaterületéhez tartozó félautomata és automata berendezések műszaki felügyelete
  • A felmerülő technológiai problémák megoldása, folyamatparaméterek meghatározása, gyártásoptimalizálás
  • Termelési és minőségi mutatók javítása
  • Gép- és alkatrésztesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
  • Minőségi rendellenességek kivizsgálása, minőségjavító intézkedések bevezetése
  • NPI folyamatok támogatása, gyártóberendezések specifikációinak meghatározása, berendezések üzembe helyezése
  • A termelésben dolgozók számára oktatások megtartása
  • A gyártáshoz, termelékenységhez, minőséghez kapcsolódó fejlesztési javaslatok megtétele
  • Műszaki dokumentációk, riportok elkészítése
  • Együttműködés a karbantartással, minőségüggyel, központi kollégákkal, gép- és alkatrészgyártó partnercégekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/villamos/mechatronikai mérnök)
  • Műszaki területen autóiparban (szériagyártásban) szerzett min. (1-3 év) szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi követelmények és technikák ismerete (IATF, FMEA, 8D, 5Why, stb.)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Power Point) haladó szintű ismerete
  • CAD programok ismerete
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • PLC ismeret
  • Robotprogramozási ismeret

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria, jelenléti bónusz
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Esetenként home office lehetőség
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Junior és több éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!), Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00503@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS) (Veszprém megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Bács-Kiskun megye)