Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉLELMISZERIPAR, NPI, ANGOL)

Feladatok

  • A termelési területre vonatkozó minőségügyi, higiéniai előírások betartása, valamint fejlesztése.
  • A termelő gépsorok folyamatos fejlesztésére vonatkozó javaslat tétel, vonatkozó projektekben történő részvétel.
  • A termelési mutatószámokkal kapcsolatos riportok, kimutatások készítése
  • Jelentések készítése a folyamatban lévő fejlesztések állapotáról, költségéről, a fejlesztési eredményekről
  • Közvetve felelős a CCP pontok felügyeletéért és az esetleges szükséges CCP javító tevékenységek azonnali elindításáért

Elvárások

  • Egyetemi, főiskolai végzettség (agrár-, élelmiszer-, vegyészmérnök)
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Problémamegoldó képesség, tulajdonosi szemlélet, együttműködési képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉLELMISZERIPAR, NPI, ANGOL), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00540@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
MECHANIKUS KARBANTARTÓ (Termelővállalati tapasztalattal) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKOS ÜZEMVEZETŐ (Jászberény)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS) (Bács-Kiskun megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens S7, fejlesztés, hibakeresés) (Pápa környéke)
SZERSZÁMMÉRNÖK (Présszerszámok) (Fejér megye)