Prémium minőségű termékeit Európa szerte és a tengeren túlra is folyamatosan értékesítő járműalkatrész gyártó, fémipari nagyvállalat egyik vezető gyárába keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen)

Feladatok

  • Gyártási eljárások, termeléshatékonyság (OEE) és a költségek optimalizálása, kontrolja, fejlesztése
  • Gyártást, termelést érintő problémákat összefoglaló andon jelzések kivizsgálása, akciótervek indítása, Lean rendszerünk üzemeltetése
  • Csúcstechnológiájú termelő berendezéseken új termékek gyárthatóságának vizsgálata
  • Műveleti utasítások, Control Plan-ek, FMEA-ak és segédletek készítése, naprakészen tartása
  • Napi szintű kapcsolattartás a termelést támogató területekkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mechatronikai mérnök vagy gépészmérnök)
  • Járműiparban vagy megmunkáló profilú vállalatnál (CNC megmunkálás) szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv tudás
  • Projekt szemlélet és csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú terhelhetőség, multitasking- képesség, sikeres változáskezelő képesség

Előnyt jelent

  • Rendszabvány és 5S rendszer ismeret
  • Automatizálási, mechatronikai tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelt NPI projektek
  • Fejlesztés- és eredményorientáltság-központú cégkultúra
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, bónusz, bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen), Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00722@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (sajtolt lemezalkatrészek, komponensek) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület) (Fejér megye)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS, PREVENTÍV) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)
VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK) (Kecskemét)