Élelmiszeripari csomagolóeszközök gyártásával foglalkozó székesfehérvári vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ (12 ÓRÁS, 4 MŰSZAK)

Feladatok

  • A gyártó/megmunkáló egységek üzemeltetése
  • A szükséges technológiai paraméterek beállítása és korrekciója

Elvárások

  • Betöltött 18 éves életkor,
  • Minimum 8 osztály végzettség
  • 4 műszakos, 12 órás folyamatos műszak vállalása,
  • Önálló, pontos munkavégzés.
  • Teszt írása, gyakorlati feladatok vállalása
  • Több hetes, alapos betanítási programban részvétel

Előnyt jelent

  • Szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség,
  • Műszaki beállítottság, vagy jártasság gyártóipari környezetben

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés,
  • Jelentős műszakpótlék
  • Nagyobb műszaki és gyártási tapasztalattal kiemelt bérezés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GÉPKEZELŐ (12 ÓRÁS, 4 MŰSZAK), Székesfehérvár

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Zoltán
E-mail: 00277@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-240-6396
Telefon: +36-1-882-3520
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK) (Fejér megye)
ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (SMT terület) (Veszprém megye)
FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak) (Veszprém megye)
GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNOLÓGUS (Gyártósori gépbeállítás, két műszakos munkarend) (Kecskemét környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) (Veszprém megye)
GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ - JÁRMŰIPAR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest)
HEGESZTŐ (CO2 hegesztés - berendezés gyártás) (Biatorbágy, M1 főút mentén)
JAVÍTÓ (DEBUG) TECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 műszak (Veszprém megye)