Megbízónk nemzetközi gyártócsoport, amely közel 30 éve foglalkozik kábelkötegek konfekcionálásával a háztartási gépgyártás és az autóipar számára. Az elmúlt évtizedben elsősorban Kelet-Európában és Ázsiában bővítette tevékenységét és mára a konfekcionált kábelek és kábelkötegek gyártásában világszerte az élenjáró vállalatok közé tartozik. A gyártási folyamatok fejlesztése, a hatékonyság növelése, a minőségtudatosság és a rugalmas vevői kiszolgálás jó alapot biztosítanak a csoport sikereihez és tartós növekedéséhez. Mára a csoport 9 országban működő 12 telephelyén 3000 munkatárs dolgozik az elért előkelő piaci pozíció megtartásáért és a további fejlődés megvalósításáért. Esztergom környékén működő gyárába magas szaktudású, elhivatott és  motivált vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok

  • A vállalat teljes körű számviteli, pénzügyi és kontrolling feladatainak ellátása, a pénzügyi folyamatok irányítása és fejlesztése, a pénzügyi-számviteli csapat vezetése
  • Pénzügyi tevékenység irányítása, banki kapcsolattartás, szállító számlák kiegyenlítése, vevő követelések menedzselése
  • Szállító-, vevő számlák, tárgyi eszközök, házipénztár, bank, bér, adók könyvelése
  • Havi és időszakos zárások koordinálása, negyedéves, éves beszámolók, eredménykimutatás, adóbevallások, KSH adatszolgáltatások elkészítése
  • Havi, negyedéves pénzügyi riportok, terv-tény elemzések elkészítése a vállalati menedzsment és a regionális pénzügyi vezetés számára
  • Éves üzleti és stratégiai tervek, előrejelzések elkészítése, aktualizálása, elemzése
  • Előrejelzés, éves költségterv, terv-tény elemzés, költségelemzés, jelentések, havi zárások folyamatainak irányítása és fejlesztése
  • Pénzügyi kontrolling, költség kontrolling, készletoptimalizálási feladatok ellátása
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal a zökkenőmentes éves zárás és beszámoló készítés érdekében
  • Pénzügyi-számviteli területet érintő fejlesztési tevékenység irányítása
  • Belső auditok, folyamatos monitoring tevékenység
  • Ad-hoc jelentések és elemzések készítése a vállalatvezetés és az anyavállalat részére

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű szakirányú diploma, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Angol nyelvtudás
  • ERP rendszer (Microsoft Dynamics AX előny), könyvelési szoftver ismerete
  • Legalább 5 év vállalati (multinacionális gyártóvállalat előny) pénzügy-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat, jártasság havi, éves beszámolók, elemzések készítésében
  • Legalább 3 év vezetési tapasztalat
  • Magas fokú szakmai elhivatottság, precíz munkavégzés érvényesítésének képessége
  • Példamutató vezetői munkavégzés, együttműködő, motiváló munkastílus
  • Magas szintű elemzőkészség, stratégiai gondolkodásmód, kiváló szervező és koordinációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Dinamikus, fejlődési pályán működő vállalat
  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, teljesítmény prémium
  • Vállalati és nemzetközi szintű csapatmunkára építő, önállóságot is biztosító szervezeti környezet

A munkavégzés helye

Esztergom környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FŐKÖNYVELŐ, Esztergom környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00344@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
CREDIT COLLECTOR (with fluent Dutch and English) (Székesfehérvár)
JUNIOR PÉNZÜGYI KONTROLLER (TÁRGYALÓKÉPES ANGOL, TERVEZÉS, ELEMZÉS) (Kecskemét)
SENIOR KÖNYVELŐ (NÉMET NYELVTUDÁSSAL) (Nyugat-Dunántúl)