Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező, globális vállalat. Elismert piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK)

Feladatok

  • A gyártó/megmunkáló egységek üzemeltetése,
  • A szükséges technológiai paraméterek beállítása és korrekciója a vevői igények szerint,
  • Termékváltások végrehajtása,
  • Részvétel új technológiák és termékek bevezetésében

Elvárások

  • Műszaki végzettség (technikusi előnyt jelent), vagy ezzel egyenértékű,
  • Több éves, gyártásban szerzett gyakorlat CNC megmunkálás területen
  • 12 órás folyamatos műszak vállalása
  • Önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Számítógépes programok alapszintű ismerete (AutoCAD, SolidWorks, CIMCO)
  • Emelőgép vagy targoncakezelői jogosítvány

  • Innovatív környezet, fejlesztési javaslatok támogatása és elismerése, stabil fejlesztési források
  • Versenyképes alapfizetés
  • Jelentős juttatási csomag: 13. havi fizetés, teljesítmény prémium, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazási és lakhatási támogatás

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Zoltán
E-mail: 00316@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-240-6396
Telefon: +36-1-882-3520
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (SMT terület) (Veszprém megye)
FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak) (Veszprém megye)
GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNOLÓGUS (Gyártósori gépbeállítás, két műszakos munkarend) (Kecskemét környéke)
GÉPKEZELŐ (12 ÓRÁS, 4 MŰSZAK) (Székesfehérvár)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) (Veszprém megye)
GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ - JÁRMŰIPAR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest)
HEGESZTŐ (CO2 hegesztés - berendezés gyártás) (Biatorbágy, M1 főút mentén)
JAVÍTÓ (DEBUG) TECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 műszak (Veszprém megye)