Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ (ALAPANYAGOK, CSOMAGOLÓANYAGOK, ANGOL)

Feladatok

  • A kapott tervek és a termelésből illetve raktárból kapott rendelési igények alapján a gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok megrendelése és azok rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás, megrendelt alapanyagok és csomagolóanyagok beérkezésének nyomon követése, szükség esetén szállítások intézése illetve intéztetése a logisztikai osztállyal.
  • A beérkezett alapanyagok és csomagolóanyagok raktári bevételezéséhez szükséges dokumentumok előkészítése illetve frissítése a vállalatirányítási rendszerben.
  • Az alapanyag és csomagolóanyag készletek figyelése, a megadott biztonsági készletek biztosítása.
  • Az alapanyagok lejárati idejének figyelése, a lejárt alapanyagok minimálisra csökkentése.
  • A megszűnő termékek megmaradó alapanyagainak és csomagolóanyagainak minimálisra csökkentése.
  • A gyártáshoz hiányzó alapanyagok és csomagolóanyagok minimálisra csökkentése.
  • A beérkező alapanyag és csomagolóanyag számlák ellenőrzése, a szükséges dokumentumok előkészítése, a beszerzési rendelés és a raktári bevételezéshez kapcsolódó dokumentumok csatolása.
  • Az alapanyag és csomagolóanyag árak nyomon követése, árcsökkentési lehetőségek megkeresése, új beszállítók felkutatása.
  • Ártárgyalásban való részvétel.
  • Az alapanyagok és csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi reklamációinak lebonyolítása.
  • Az alapanyagokkal, csomagolóanyagokkal, készletekkel, rendelésekkel kapcsolatos jelentések, kimutatások elkészítése és elküldése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - új gyárépületek
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZŐ (ALAPANYAGOK, CSOMAGOLÓANYAGOK, ANGOL), Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00612@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
KARBANTARTÁSI VEZETŐ - CNC megmunkáló üzem (Budapest környéke (délpesti rány))
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással) (Budapest XI. kerület)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém környéke)
JUNIOR LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
SENIOR LOGISZTIKAI BESZERZŐ (Kecskemét)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)