Megbízónk székesfehérvári, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA

Feladatok

  • A vállalathoz beérkező alapanyagok felügyelete, a minőségügyi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • A beérkező alapanyagok minőségellenőrzési folyamatainak meghatározása, koordinálása
  • Hibás, kritikus alkatrészek esetén a beszállítói hibajavító intézkedések, 8D riportok elbírálása
  • Eltérési engedély megadása
  • NPI – új alapanyag bevezető projektek támogatása
  • Beszállítói auditokon történő részvétel
  • Kockázatelemzés, beszállítók kiértékelése
  • Minőségügyi és beszállító fejlesztési projektekben való részvétel
  • Dokumentációk, riportok, statisztikák készítése
  • Nemzetközi partnerekkel, társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett 2-3 év mérnöki, minőségügyi tapasztalat
  • Elektronikai (IPC), műanyag és fém alkatrészek minőségügyi követelményeinek ismerete
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány TS/IATF minőségügyi technikák (8D, 5 Why, PPAP, FMEA, CP, MSA, SPC, stb.) ismerete
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, kedvező bejárási támogatás)
  • Kötetlen munkaidő
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Korszerű nemzetközi környezet
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA, Székesfehérvár

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00546@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Manufacturing and industrial engineering) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Veszprém környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Új autóipari termékvonal) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (Bács-Kiskun megye)