Megbízónk Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Új fröccsöntési technológia bevezetése)

Feladatok

  • Technológiát és folyamatot vezet be
  • Új gyártósorok beüzemelésében vesz részt
  • Gépek rendelkezésre állásának javítása, műszaki meghibásodások megelőzése
  • Selejt elemzések elvégzése, javító intézkedések meghatározása
  • Új vagy változtatott folyamatok, eszközök, rendszerek ismertetése karbantartás, gépbeállítók és termelés irányában
  • Karbantartási feladatok koordinálása
  • Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése és ellenőrzése
  • Folyamatok standardizálása és ezzel kapcsolatos munka utasítások elkészítése
  • Napi szintű műszaki támogatást nyújt a termelésnek
  • Technikai személyzet oktatása
  • Műszaki dokumentációk, javítási utasítások készítése, oktatása
  • Műszaki szakértőkkel, külső partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntésben szerzett ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Új fröccsöntési technológia bevezetése), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI TEAM VEZETŐ (R&D) (Veszprém megye)
ÉPÍTÉSI PROJEKT KOORDINÁCIÓS VZETŐ (generálkivitelezési projektek teljesítésének, költséghatékonyságának monitorozása, anyaggazdálkodás, alvállalkozók értékelése, kiválasztása) (Budapest)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
PROJEKT KOORDINÁTOR (NPI, Gyártósor telepítés, Angol nyelvhasználat) (Ajka környéke)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)