Megbízónk 7 évtizede foglalkozik kertészeti eszközök és anyagok fejlesztésével és gyártásával a professzionális kertészetek és hobbi kertek számára. Közel ezer munkavállalóval, 20 nemzetközi telephelyen folyó fejlesztés és gyártás biztosítja vezető pozícióját Európában prémium márkatermékei vonatkozásában. A magyarországi kertészeti piac növekvő igényeit a jövőben saját szervezeten keresztül történő értékesítés keretében kívánja magas színvonalon kielégíteni. A fenti célkitűzés sikeres megvalósításához tapasztalt vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

COUNTRY MANAGER (profi- és hobbi kertészet, angol és román nyelvtudás)

Feladatok

  • A magyarországi szervezet stratégiai irányvonalának működtetése és fejlesztése szoros együttműködésben az értékesítési, marketing, pénzügyi, logisztikai részleggel, a vállalat költséggazdálkodási kereteinek meghatározása és működtetése
  • A magyar piacon jelenlévő prémium márkái értékesítésének szervezése, a piaci jelenlét erősítése, a vevői igények magas színvonalú kielégítése, az eladások felfuttatása az újonnan létrehozott saját piaci szervezetén keresztül. Az új értékesítési szervezet kiépítése, felfejlesztése.
  • Az új értékesítési csapat munkatársainak kiválasztása és integrálása.
  • A globális marketing / értékesítési stratégia adaptálása a helyi viszonyokra, marketing tervek megvalósítása és termékmix meghatározása a kiemelt ügyfelek számára
  • A márka- és termékstratégiák megvalósítása és adaptálása a helyi igényekhez
  • A román relációba történő értékesítés koordinálása és fejlesztése
  • Szoros és átlátható együttműködés a nemzetközi központtal a beszerzési és ellátási lánc menedzsment területén

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség, kertészeti szakirányú diplomával kombinálva előny
  • Tárgyalóképes magyar, angol és román nyelvtudás
  • Több, mint 3 év hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat. Előnyt jelent a kertészeti (hobbi és/vagy professzionális) piacok ismerete
  • Jártasság költségtervezésben, (budget), és teljesítés menedzsmentben
  • Erős vezetői és folyamatfejlesztő készségek. People Management – vezetői iránymutatás, szervezett munkafolyamatok kialakításában való jártasság
  • Célok azonosításában, végrehajtásában, elemzésében való képesség
  • Hatékony problémamegoldó képesség a szabványokkal, speciális irányelvekkel, eljárásokkal és szabályozásokkal összhangban
  • Kiváló kommunikációs készség, világos és hatékony kommunikáció szóban és írásban egyaránt.
  • Magas színvonalú döntési minőség és stratégiai gondolkodásmód, többféle feladat és prioritás kezelése, összetett problémák elemzése és javaslattétel a megfelelő megoldásokra
  • Országok közötti együttműködés irányítása a németországi központtal, valamint a regionális irodával (Prága)

  • Versenyképes vezetői szintű alapbér, bónusz, vállalati gépjármű
  • Nagy múltra visszatekintő, stabil és fejlődő nemzetközi vállalat
  • Folyamatosan megújuló termékpaletta
  • Korszerű technológiai környezet
  • Magas minőségügyi sztenderdek
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőségek, dolgozói elkötelezettség és motiváció szem előtt tartása

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Az adatkezelési nyilatkozatot a https://impc.hu/privacy linkre kattintva kérjük, hagyja jóvá. Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: COUNTRY MANAGER (profi- és hobbi kertészet, angol és román nyelvtudás), Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
COMMERCIAL DIRECTOR (Budapest)