Fejér megyei autóipari beszállító vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Autóipar, Hegesztési terület, Angol nyelvtudás)

Feladatok

  • A vevői követelmények biztosítása, a gyártási területek minőségügyi támogatása
  • A gyártás során felmerülő hibák kivizsgálása, megelőző intézkedések meghozatala
  • Zárolások, válogatások, utómunkák felügyelete
  • Vevői reklamációk kezelése, gyökérok elemzés, 8D akciók nyomon követése
  • Belső auditok levezetése, vevői auditokon való részvétel
  • APQP – új termék bevezetési folyamatok támogatása
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése
  • Minőségügyi dokumentációk felügyelete
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése
  • Statisztikák készítése, riportolás a management felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Fém alkatrészek gyártási folyamataiban való jártasság
  • Minőségügyi szabványok és technikák ismerete (IATF, PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA, 8D, 5 Why, ISHIKAWA, stb.)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi projektekben, APQP folyamatokban való jártasság
  • Jó együttműködő és szervező készség
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó képesség

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, bejárási támogatás)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Mór

A jelentkezés módja

VAz adatkezelési nyilatkozatot a https://impc.hu/privacy linkre kattintva kérjük, hagyja jóvá. Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Autóipar, Hegesztési terület, Angol nyelvtudás), Mór

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQA, autóipar, angol nyelvtudás) (Kecskemét)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK (R&D) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye, Mór környéke)
MÉRÉSTECHNIKUS (Hegesztés – mérőlabor, műszakos munkavégzés) (Fejér megye, Mór környéke)