Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízónk Pápa környéki, neves nemzetközi hátterű gyártó vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TERMÉKTESZTELŐ TECHNIKUS (erősáramú, 3 műszak, alapszintű nyelvtudás)

Feladatok

  • Bejövő áru ellenőrzéshez tartozó tisztasági tesztek és speciális vizsgálatok végrehajtása, a műszaki tisztasággal kapcsolatos mérések, elemzések végrehajtása
  • Elektromos alkatrészekhez tartozó tesztek végrehajtása, a szükséges dokumentumok kiállítása, hibabejelentők megírása

Elvárások

  • Szakközépiskolai végzettség: erősáramú elektrotechnikus
  • Stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapszintű német/angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés, nyitottság, tanulási hajlandóság
  • Előnyt jelent: pirotechnikai végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • havi mozgóbér, éves cafeteria és visszaosztás
  • bejárási támogatás
  • teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • dolgozói kedvezmények
  • belső karrierút

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKTESZTELŐ TECHNIKUS (erősáramú, 3 műszak, alapszintű nyelvtudás), Pápa környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
PRÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
HEGESZTÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás) (Pápa környéke)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)

Összes állásajánlat megtekintése