Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízónk nemzetközi autóipari gyártóvállalat, jelentős pozícióval rendelkezik a mechanikai fém alkatrészek és modulok gyártásában. Több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható Tier1 beszállító partnere a vezető autógyáraknak. Sikeres működésének alapköve a megrendelő partner vállalatok igényeinek előirányzott határidőre és az előírt minőségi követelményeknek megfelelően történő teljesítése, az új termék bevezetési program és a termelési terv szerint. A növekvő fejlesztési és gyártási feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert Fejér megyében működő gyárának jelenleg bővülő gyártóegységébe:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Karbantartási KPI-k és KAI-k elemzése, karbantartási folyamat fejlesztésével kapcsolatos javaslatok készítése
  • Gyártógépek, berendezések üzemszerű működésének biztosítása
  • Karbantartó személyzet oktatása
  • A karbantartás műszaki támogatása, műszaki problémák elhárítása
  • A karbantartási dokumentáció elkészítése, műszaki rajzok kezelése (Autonóm és Preventív karbantartási utasítások) és ezek folyamatos felügyelete
  • Tartalék alkatrészek meghatározása, készletszintek beállítása az SAP rendszerben
  • Napi karbantartói operatív munka nyomonkövetése
  • SAP PM modul adminisztrációk ellenőrzése, key useri feladatok ellátása.
  • Auditokon való részvétel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú vagy középfokú műszaki végzettség
  • Több éves tapasztalat karbantartás területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 3D tervező program ismerete (SolidEdge, AutoCad; SpinFife)

Előnyt jelent

  • Hegesztési ismeretek előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Piacvezető nemzetközi csoport, innovatív technológiai környezet
  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes fizetés, plusz juttatások
  • Önálló felelősségi kör, magas szakmai színvonalú csapatban

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Az adatkezelési nyilatkozatot a https://impc.hu/privacy linkre kattintva kérjük, hagyja jóvá. Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
OPERATÍV VEZETŐ / HEAD OF OPERATIONS (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
PRÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
HEGESZTÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Fejér megye)
MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás) (Pápa környéke)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)

Összes állásajánlat megtekintése