Kecskeméti neves autóipari multinacionális termelővállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQA, autóipar, angol nyelvtudás)

Feladatok

  • A vállalathoz beérkező alapanyagok felügyelete, a minőségügyi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • A beérkező alapanyagok minőségellenőrzési folyamatainak meghatározása, koordinálása
  • Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal
  • Hibás, kritikus alkatrészek esetén a beszállítói hibajavító intézkedések, 8D riportok indítása
  • Új alapanyag bevezető projektek támogatása
  • Beszállítói auditokon történő részvétel
  • Rendszerfeladatok támogatása, minőségügyi szabványok, vevői követelmények szerint való megfelelés biztosítása
  • Minőségügyi rendszer (folyamatok, módszerek, dokumentációk) fejlesztése
  • A szervezet külső, belső minőségügyi auditokra történő felkészítésének támogatása
  • Helyesbítő, javító akciók koordinálása
  • Minőségügyi és beszállító fejlesztési projektekben való részvétel
  • Beszállítók kiértékelése, minőségteljesítés nyomon követése
  • Nemzetközi partnerekkel, társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves releváns, gyártóvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok, technikák ismerete (IATF, VDA, FMEA, CP, PPAP, 8D, MSA, SPC)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó, fejlesztő szemlélet
  • Határozott fellépés, együttműködő készség
  • Rugalmas, terhelhető személyiség

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret

  • Versenyképes jövedelem + 13. havi fizetés, bejárási támogatás, cafeteria, étkezési hozzájárulás
  • Nemzetközi környezet, stabil hátterű vállalat
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Az adatkezelési nyilatkozatot a https://impc.hu/privacy linkre kattintva kérjük, hagyja jóvá. Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQA, autóipar, angol nyelvtudás), Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK (R&D) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye, Mór környéke)
MÉRÉSTECHNIKUS (Hegesztés – mérőlabor, műszakos munkavégzés) (Fejér megye, Mór környéke)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Autóipar, Hegesztési terület, Angol nyelvtudás) (Mór)