Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket. Célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása. Számára keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

HARDWARE-FEJLESZTÉSI MÉRNÖK

Feladatok

  • OBC és inverterek elektronikai fejlesztése, változtatások bevezetése, komponensek kvalifikálása
  • Komplex mérések végrehajtása
  • Termékek dokumentációinak a készítése
  • A belső és vevői követelmények, specifikációk ismerete
  • Gyártástámogatás
  • Sztenderdizációs szabályok követése
  • Riportálás az elvégzett feladatokról

Elvárások

  • Mérnöki diploma (villamos- / mechatronikai területen)
  • 1-5 éves, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Széleskörű teljesítményelektronikai / mechanikai alapismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság szakmai továbbképzés céljából

Előnyt jelent

  • CAN és CAPL script ismeretek
  • Teljesítményelektronika ismeretek

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési hozzájárulás,
  • Bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HARDWARE-FEJLESZTÉSI MÉRNÖK, Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
ELECTRONIC DEVELOPMENT TEAM LEADER (Product & process development, NPI project management) (Közép-Dunántúl)
PROJEKTMÉRNÖK (Tier1 autóipari gyártás, új termék bevezetés) (Székesfehérvár környéke)
TERMÉKFEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ (ELEKTRONIKAI TERÜLET) (Közép-Dunántúl)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL) (Bács-Kiskun megye)
PROJEKT KOORDINÁTOR (NPI, Gyártósor telepítés, Angol nyelvhasználat) (Ajka környéke)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)