Megbízónk globális autóipari csoport magyarországi gyártóvállalata szakmai profilja és küldetése alapján is kiemelt jelentőséggel bír a gyártás magas szintű követelményeinek következetes teljesítése és a folyamatok fejlesztése. A feladatkör ellátására felkészült és elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL)

Feladatok

  • Hatékonyság és folyamatfejlesztés
  • Anyagellátás tervezése
  • Összeszerelési idő meghatározása (MTM)
  • Gyártási megvalósíthatósági elemzés új termékekre
  • Új termékek és üzemek indítása (Autocad)
  • Megvalósíthatósági elemzés új termékeken
  • Gyártási műveletek számítógépes szimulációinak elvégzése
  • A termék- és folyamat alternatívák költségelemzésének elvégzése
  • Folyamat specifikációk leírása és javaslattétel az ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
  • Berendezés gyártására vonatkozó specifikációk meghatározása, javaslattétel a berendezések beszerzésére
  • Munkautasítások elkészítése és frissítése
  • Gyártási eszköztár szabványosítása és megvalósítása

Elvárások

  • Mérnöki diploma
  • legalább 5 éves autóipari tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Auditokon való részvétel

  • Versenyképes alapfizetés + 13. havi fizetés, cafeteria, bejárás támogatása
  • Élenjáró gyakorlatok megismerése a csoport külföldi partnercégeinél
  • Modern, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra
  • Továbbképzések támogatása

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL), Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
ELECTRONIC DEVELOPMENT TEAM LEADER (Product & process development, NPI project management) (Közép-Dunántúl)
PROJEKTMÉRNÖK (Tier1 autóipari gyártás, új termék bevezetés) (Székesfehérvár környéke)
TERMÉKFEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ (ELEKTRONIKAI TERÜLET) (Közép-Dunántúl)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE-FEJLESZTÉSI MÉRNÖK (Veszprém környéke)
PROJEKT KOORDINÁTOR (NPI, Gyártósor telepítés, Angol nyelvhasználat) (Ajka környéke)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)