Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás

Feladatok

  • Műszak átadás-átvétel és a műszakok közti információáramlás biztosítása
  • Termelő berendezések elindítása
  • Termelés megszervezése, gyártási programban meghatározottak teljesítése, termelési mutatókhoz szükséges adatok összegyűjtése, nyilvántartása
  • Emberi erőforrások elosztása a termelési tervben meghatározott igényeknek megfelelően
  • TPM tevékenységek

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több éves, hasonló pozícióban, autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és magas stressztűrő képesség, kreativitás, motiváció a fejlődésre
  • 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Az adatkezelési nyilatkozatot a https://impc.hu/privacy linkre kattintva kérjük, hagyja jóvá. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: jelentkezes@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
OPERATÍV VEZETŐ / HEAD OF OPERATIONS (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
PRÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
HEGESZTÉSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás) (Pápa környéke)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)

Összes állásajánlat megtekintése