Megbízónk - termékcsoportjaiban piacvezető, a közeljövő komoly autóipari fejlesztéseibe is bekapcsolódó - globális autóipari beszállító vállalatcsoport magyarországi gyára számára keresünk kapacitás bővítés miatt szakembert az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSTERVEZŐ – AUTÓIPARI GYÁRTÁS

Feladatok

  • A Vevői megrendelések figyelembe vételével a gyártási terv elkészítése, igényváltozás esetén annak módosítása,
  • Optimális készletszint kialakítása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek vállalati rendszerben történő karbantartása
  • Társosztályokkal történő együttműködés kialakítása, fenntartása
  • Minőségbiztosítási és gyártási utasítások betartatása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év termeléstervezői tapasztalat
  • Középfokú számítógépes ismeretek (MS Excel)
  • Erős együttműködési és jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, határozott fellépés
  • Hétvégi ügyelet vállalása

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • A bejárás támogatása
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSTERVEZŐ – AUTÓIPARI GYÁRTÁS, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
GYÁRIGAZGATÓ (Közép-Dunántúl)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)