Mentés PDF formátumban Álláshirdetés nyomtatása Álláshirdetés elküldése e-mailben

Megbízó partnerünk nyolc évtizede alapított, ma már több kontinensen aktív globális nagyvállalat, amely számos ipari ágazat számára fejleszt és gyárt elektronikai megoldásokat. Magyarországi gyára szenzorok, vezérlések fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, amelyek megteremtik a közlekedés biztonságát és jelentősen hozzájárulnak a minél magasabb vezetési és utazási komforthoz. A vállalat az autóipari vevők igényeinek magas szintű kielégítése, a legkorszerűbb megoldások kifejlesztése, gyártásra történő előkészítése és gyártásba vitelének koordinációja céljából mintegy évtizede fejlesztő központot hozott létre Magyarországon. Az elektronikai fejlesztési engineering csapat vezetésére tapasztalt és elhivatott szakembert keresünk az alábbi feladatkörbe:

ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ

Feladatok

  • Az elektronikus fejlesztési mérnökség vezető felelős az új termékek koncepciójának kidolgozásáért, tervezéséért és fejlesztéséért, beleértve a tervezési követelmények megállapítását, a tervezési koncepciók létrehozását, valamint a prototípusok készítését és a tervezés értékelését. Vezeti és koordinálja a termékfejlesztési projekteket többfunkciós csapatokkal együttműködve annak biztosítására, hogy a tervezési, tesztelési és fejlesztési rendszerek megfeleljenek a belső és az ügyfelek előírásainak, az iparági szabványoknak és a szabályozási biztonsági szabványoknak. Vezeti és támogatja mérnök és technikus munkatársait és technikai segítséget nyújt a projekt teamek tagjainak
  • Szervezi, irányítja és fejleszti az Elektronikai fejlesztési szervezet működését, irányítja és támogatja a mérnökségi csapatot
  • Együttműködik a Prototípus-, Tesztelési-, és Mechanikai fejlesztési teamekkel
  • Irányítja és megvalósítja a termékek- és a kapcsolódó gyártás- fejlesztésére irányuló projekteket és programokat, biztosítva a vállalati szabványok, működési követelmények és a biztonsági előírások betartását valamint az üzleti igények teljesítését.
  • Projekt menedzsment felelőssége kiterjed a termék koncepciótól az új termék bevezetésén keresztül a szériagyártásba vétel fázisáig
  • Projektvezetési útmutatást alkalmaz a projektek hatékony vezetéséhez módszertani és projekt koordinációs eszközök használatával, a projektek megvalósításának és a projekt lépések teljesítésének szisztematikus követésére kiterjedően.
  • Projekteket vezet és menedzsel a költségmegtakarítási célok és a minőségjavító kezdeményezések elérése, valamint a költségcsökkentés maximalizálása érdekében.
  • Nagy komplexitású projektterveket ütemez, kezel és kommunikál annak érdekében, hogy a projekttervek megfeleljenek az ügyfelekkel egyeztetett és elfogadott mérföldköveknek és elvárásoknak.
  • Támogatja az új és innovatív ötleteket a fejlesztési folyamat teljesítményének, valamint a berendezések kihasználtságának optimalizálására.
  • Felelős a termék paramétereit, funkcionálását mérő, értékelő teszt módszerek, eszközök és tesztelési eljárások kidolgozásáért és dokumentálásáért
  • Megfelelő folyamatokat hoz az új és újratervezett alkatrészek tervezési felülvizsgálatához, beleértve:
  • a tolerancia elemzést
  • rajzdokumentációk felülvizsgálatát és a
  • geometriai méretezési rendszert
  • Gondoskodik a műszaki dokumentációt elkészítéséről a vállalati tervezési ellenőrzési eljárásokkal összhangban, beleértve az alábbi dokumentumokat:
  • Tervezési követelmények és változtatási tervek
  • Műszaki rajzok és folyamatok ellenőrzése
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek, jelentések és ellenőrző dokumentumok
  • Felülvizsgálja és jóváhagyja a műszaki változtatási értesítéseket
  • Vezetői jelentéseket és prezentációkat készít

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan villamosmérnök, MSc, BSc, elektronikai szakirány
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai, autóelektronikai termékfejlesztésben/gyártásban/NPI projektmenedzsmentben szerzett több éves szakmai és lagalább 2 éves vezetési tapasztalat
  • Fejlesztői beállítottság, erős analitikus készségek
  • Az autóipari szabványok és az APQP folyamat, eszközök és ismerete
  • Jártasság a DFMEA, PFMEA alkalmazásában
  • Jó kommunikációs és csapatfejlesztési készség

Amit megbízónk nyújt

  • Vonzó javadalmazási csomag
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Karácsonyi juttatás

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ, Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
További ajánlataink
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)

Összes állásajánlat megtekintése