Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat gyártó üzemébe keresünk szakembereket az alábbi pozícióba:

SZERSZÁMBEÁLLÍTÓ

Feladatok

  • Sajtoló szerszám összeszerelése, beállítása
  • A terméken méretkorrekciózás elvégzése (szükség esetén)
  • Sorozatgyártás alatt keletkező kisebb szerszámhibák elhárítása
  • Tervszerű szerszám karbantartás elvégzése
  • Szerszám élettartam figyelése
  • Aktív részvétel próbagyártásokban

Elvárások

  • Műszaki (lehetőleg gépész) végzettség
  • Hagyományos marógép és köszörűgép kezelési gyakorlat
  • Műszaki rajz olvasási gyakorlat
  • Jó technikai szemlélet, manuális készség
  • Nagyfokú önállóság
  • Folyamatos 2 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • 13. havi fizetés
  • Biztonságos munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát vvőa lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMBEÁLLÍTÓ, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: 00185@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-6000
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)