Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ (MŰSZAKI RENDSZERTERVEZÉS)

Feladatok

  • Nemzetközi ügyfélprojektek irányítása.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki tartalom és projekt ütemezés területén.
  • Projekt dokumentáció kezelése, a feladatok megvalósulásának és a minőségbiztosítási követelmények nyomon követése, kontrollálása.
  • Vevői követelmények kezelése, nyomon követése.
  • Együttműködés a műszaki koncepció kidolgozásában, felelősség a műszaki vevődokumentációk előkészítésben, kezelésében.
  • Együttműködés és a hatékony kommunikáció elősegítése a projekt csapaton belül és egyéb, a projektmunkába bevont lokális és nemzetközi partnerekkel.
  • Az üzleti folyamatok betartásának biztosítása, egyeztetések a projektben érintett osztályokkal.
  • Aktív részvétel rendszerajánlatok készítésében, az üzletszerzési folyamatban, a megvalósíthatósági elemzésekben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Gépészeti, esetleg járműipari háttér
  • Megbízható angolnyelv-tudás
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfél orientáltság
  • Hajlandóság csapatmunkára, utazásra
  • Rendszerszemlélet, folyamatorientált gondolkodás
  • Probléma felismerő és megoldó képesség

Előnyt jelent

  • Német- és további idegen nyelvek ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ (MŰSZAKI RENDSZERTERVEZÉS), Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK (ÁRAMKÖRI VÉDELEM) (Győr környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)