Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában piacvezető globális húsfeldolgozó vállalatcsoport,
20 országban található mintegy félszáz üzemében több mint 50 éve gyártanak feldolgozott hústermékeket. A magyarországi gyár az elmúlt években jelentős fejlesztést és kapacitásbővítést hajtott végre, termékeit elsősorban nemzetközi étterem láncok számára értékesíti, és mintegy 20 országba exportálja. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

LEAN KOORDINÁTOR - ÉLELMISZERIPARI FOLYAMATFEJLESZTÉS

Feladatok

  • A LEAN módszerek és eszközök bevezetése és alkalmazása a termelési folyamatokban
  • A főbb termelési mutatók követése és javaslattétel javító intézkedésekre - élelmiszeripari projektek, programok és akciók tervezése, szervezése és felügyelete
  • Szoros együttműködés a termelés, minőségbiztosítás és ellátási lánc vezetőivel
  • A LEAN projekt és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Lean rendszerek működtetésében esetleg bevezetésében való tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prezentációs és oktatói készségek, jó kommunikációs készség
  • Elkötelezettség, határozott fellépés, motiváló készség
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari ismeretek, szakmai tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményprémium, 13. és 14. havi fizetés, cafeteria
  • Gépkocsi-használat támogatása

A munkavégzés helye

Győr-Komárom térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN KOORDINÁTOR - ÉLELMISZERIPARI FOLYAMATFEJLESZTÉS, Győr-Komárom térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Közép-Dunántúl)