Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ SZAKEMBER - Gépgyártás

Feladatok

  • Gépek üzemszerű karbantartása: problémák feltárása, javítás vagy üzemeltető értesítése
  • Alkatrészek megrendelése, készlet folyamatos ellenőrzése, szinten tartása, pótlások
  • Sablonok előkészítése a gyártáshoz
  • Védőfelszerelések és munkaeszközök megrendelése (PO gyártás)
  • Tartalék alkatrész és védőfelszerelés készletek folyamatos ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben
  • Épület karbantartása, üzemeltetővel folyamatos egyeztetés és értesítése adott probléma elhárítása végett

Elvárások

  • Szakirányú műszaki végzettség, szakmunkás vagy technikus
  • Legalább 1-2 év gépek, gyártóberendezések karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Tartalék alkatrész készletellenőrzési és szinten tartási tapasztalat vállalatirányítási rendszerben

Előnyt jelent

  • CNC vezérlésű lemezalakító gépek ( hajlító, vízvágó, prés, lézervágó) karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Hegesztési tapasztalat
  • Villanyszerelői tapasztalat (220 és 380 Volt)
  • Csoportvezetői, sorvezetői tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ SZAKEMBER - Gépgyártás, Biatorbágy, M1 főút mentén

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓMOSÓ MUNKATÁRS (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Győr)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))