Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Robot rendszerek és lézeres hegesztés)

Feladatok

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Hegesztési varratok analízise
  • BOM listák létrehozása és karbantartása
  • Gyár layout és anyagáramlási irányok létrehozása, fejlesztése és karbantartása
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Anyag és folyamatváltozások ellenőrzése és felkövetése
  • Hibaanalízisek elvégzése
  • A minőségügyi osztály támogatása a probléma okának felderítésében és a belső selejt (IPPM) csökkentésében
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Részvétel költségcsökkentő intézkedésekben (VA-VE, Kaizen, 5S)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Robot rendszerek és a lézeres hegesztés mély szakmai ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Vevőorientált gondolkodás

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Robot rendszerek és lézeres hegesztés), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
GYÁRIGAZGATÓ (Közép-Dunántúl)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)