Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk tapasztalt munkatársat:

GYÁRTÓSORI CSOPORTVEZETŐ (Autóipar)

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó gyártósor műszakos felügyelete
  • Termelési terv nyomon követése, végrehajtása
  • Termelő berendezéseknél előforduló műszaki problémák elhárítása
  • Beosztottak irányítása, munkaszervezése, fejlesztése, oktatása
  • Műszak közben felmerülő akadályok elhárítása
  • Üzemi mérőszámok (pl.: selejt, termelési terv, állásidők) nyomon követése és fejlesztése

Elvárások

  • Legalább 1-3 éves gyártó, termelő vállalatnál kisebb csoport vezetésében és/vagy műszaki hibaelhárításban szerzett tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hegesztési vagy hideg-préselési vagy fémalakítási ismeretek
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, határozottság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Versenyképes fizetés, havi teljesítmény bónusz, jelenléti bónusz
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Vásárlási és szolgáltatási kedvezmények, iskolakezdési támogatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Esztergom környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓSORI CSOPORTVEZETŐ (Autóipar), Esztergom környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
GYÁRIGAZGATÓ (Közép-Dunántúl)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)