Megbízónk – fejér megyei multinacionális vállalat – számára keresünk megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL)

Feladatok

  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, ill. javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával (pl.vas-foszfát, NANO technológia alkalmazása, alacsony hőmérsékleten történő festés)
  • A festőüzemi technológiai folyamatok (pl.folyamat-paraméterek, feltételek mint hőmérséklet, festék viszkozitások és előkészítő fürdők) felügyelete
  • A folyamatmérnökök által rendelkezésre bocsátott napi információk felülvizsgálata
  • A szükséges és elégséges karbantartási folyamatok meghatározása
  • Veszteségmentes gyártás elősegítése (pl. függesztékek kialakításának optimalizálása)
  • Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások

  • Vegyipari felsőfokú végzettség,
  • Felületkezelésben szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Innovatív személyiség, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzési képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL), Fejér megye, Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
GYÁRIGAZGATÓ (Közép-Dunántúl)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Autóipar) (Fejér megye)