Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata Magyarországon hozta létre gyártási profiljában Európa egyik legnagyobb gyárát, mely a világon az egyik legmodernebb létesítmény. Nagy hangsúlyt fektetnek a folyamatos fejlesztésre és a működési alapelvként meghatározott magas minőség megtartására.
A kitűzött célok eléréséhez felvételre keresünk megbízható munkatársat az alábbi pozícióba:

FACILITY ENGINEER

Feladatok

  • Gyártócsarnokok, irodák műszaki infrastruktúrájának (víz, gáz, áram, sűrített levegő, szellőzés, klíma, stb.) üzemeltetése, karbantartása
  • Üzemeltetési, karbantartási utasítások készítése
  • Működés elemzése, értékelése
  • Energiatakarékossági javaslatok

Elvárások

  • Gépész/villamos vagy mechatronikus mérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Üzemeltetési tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Albérlet támogatási lehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek

A munkavégzés helye

Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FACILITY ENGINEER, Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
KARBANTARTÁS VEZETŐ (Tier1 Autóipari beszállító) (Székesfehérvár környéke)
ÖNÁLLÓ GYÁREGYSÉG VEZETŐ – Autóipar (Fejér megye)
OPERATÍV VEZETŐ - Operations Manager (Budapest - Tatabánya térsége)
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)